کسب‌وکار با سرمایه کم

ایده‌های کسب‌وکار با سرمایه کم که می‌توانید با حداقل هزینه یا بدون پول شروع کنید

افرادی هستند که با استفاده از فرصت‌های تجاری موجود می‌توانند کسب‌وکار با سرمایه کم را ایده‌پردازی و راه‌اندازی کنند. یکی از محبوب‌ترین و کم‌هزینه‌ترین این ایده‌ها برای کسب‌وکار، فروش محصولات محبوب یا همان Dropshipping است. اگر می‌خواهید کسب‌وکار با سرمایه کم یا بدون سرمایه شروع کنید، می‌توانید یک شرکت قابل اعتماد را انتخاب کرده و با راه‌اندازی یک برنامه Dropshipping یک کسب‌وکار آنلاین، با سود معقول داشته باشید.

startup_Ideas_ebookکتاب الکترونیکی ایده‌های ناب استارتاپی را از لینک زیر دریافت کنید.


Dropshipping “دراپ شیپینگ” یک روش خرده‌فروشی است که در آن کالاها مستقیمن از انبار تامین کننده -نه لزومن انبار فروشنده- برای خریدار ارسال می‌گردد. در این روش شما محصولات را به قیمت عمده‌فروشی می‌خرید و به قیمت خرده‌فروشی می‌فروشید. در روش” دراپ شیپینگ” نیازی به داشتن سرمایه نیست و ریسکی متوجه شما نمی‌شود چون بعد از فروش محصولات نیاز به تهیه آن‌ها دارید.

دراپ شیپینگ چیست؟

دراپ شیپینگ یک استراتژی تحویل سفارش آنلاین است که به شما اجازه می‌دهد از همان روز اول کسب‌درآمد کنید. دراپ شیپینگ یک مدل کسب‌وکار با ریسک پایین است و یکی از محبوب‌ترین ایده‌های کسب‌وکار با سرمایه کم است که در این روش نیاز نیست تا شما جهت افزایش تقاضای مشتریان، بازاریابی انجام دهید.

شما به سادگی می‌توانید محصولات خود را ترویج کرده و به فروش برسانید. علاوه بر آن به راحتی می‌توانید مشتریان خود را گسترش داده و سود خوبی را به دست آورید. بنابراین اگر می‌خواهید یک کسب‌وکار با سرمایه کم یا بدون سرمایه راه‌اندازی کنید می‌توانید بهترین تامین کنندگان محصولات خاصی مانند محصولات گیاهی را پیدا کنید.

کسب‌وکار با سرمایه کمچگونه یک کسب‌وکار با سرمایه کم راه‌اندازی کنیم؟

بعضی از تولیدکنندگان این صنعت را به عنوان یک کسب‌وکار برای ارائه محصولات مخصوص به رسمیت می‌شناسند. شما می‌توانید با بررسی موجودی فروشنده‌ها و تقاضای مشتریان، محصولات مناسبی را انتخاب کرده و بدون هیچ هزینه‌ای با استفاده از روش” دراپ شیپینگ” یک کسب‌وکار آنلاین را راه اندازی کنید.

توصیه می‌شود تامین کنندگانی را انتخاب کنید که فروش محصولات با قیمت پایین و عمده فروشی را تضمین کنند.

علاوه براین، راه‌اندازی یک کسب‌وکار آنلاین موفق بستگی به فروش طیف وسیعی از محصولات سودآور دارد. برای انتخاب بهترین محصولات به صورت Dropshipping شما باید میزان محبوبیت فروش آنلاین، کمترین قیمت عمده‌فروشی و حاشیه سود محصولات در هر فروش را مد نظر بگیرید.

فروش محصولات گیاهی یکی از محصولاتی است که می‌توانید با تمرکز بر آن می‌توانید اهداف کسب‌وکارتان را برآورده سازید. همانطور که کسب آگاهی از سلامتی به صورت غیرقابل‌باوری افزایش پیدا کرده است. شما می‌توانید محصولات 100 درصد طبیعی را دسته‌بندی‌های زیر طبقه‌بندی کنید.

داروهای آیورودا برای سلامت مردان و زنان

برای شروع می‌توانید محصولات تخصصی در زمینه سلامت مردان و زنان را به صورت Dropshipping به فروش برسانید. تعداد زیادی مردم آگاه وجود دارد که دوست دارند تا مهارت‌های عشق‌ورزی خود را بهبود بخشند و داروهای آیورودا و مکمل‌های گیاهی می‌تواند به این افراد کمک کند و این داروها گزینه مناسبی است. پیش‌بینی مربوط به نگرانی‌های بهداشتی مربوط به مردان و تمام گروه‌ها این است که شما باید بهترین داروها را برای بهبود قوای جسمانی، شور و نشاط و قوای جسمانی به فروش برسانید.

آیورودا یک واژه سانسکریت به معنی” علم زندگی” و شاید یکی از قدیمی ترین سیستمهای درمانی در دنیا است که از بیش از ۵۰۰۰ سال قبل بطور سـنتی از استاد به شاگرد منتقل می شده و ریشه در متون مقدس آریائی ها ی باستان دارد .حدود ۳۰۰۰ سال قبل ( ۹۰۰ سال قبل از میلاد ) سه دانشمند بزرگ به نامهای Charaka ، Sushruta ،  Vagbhata اصول آن را از منابعی که وجود داشت، جمع آوری نمودند . کتابهای بر جای مانده از آنان هنوز هم توسط دانشجویان ، اساتید و درمانگران این رشته استفاده می شود. بسیاری از صاحب‌نظران ، سیستم آیورودا را بعنوان مادر تمامی روشهای شفابخشی می شناسند.

شاخه های آیورودا کدامند ؟
آیورودا شامل هشت شاخه اصلی ( طب اطفال ،طب زنان و زایمان ،چشم پزشکی ، طب سالمندان ،گوش و حلق و بینی ، مسمومیت شناسی ، طب عمومی و جراحی)می باشد. بسیاری از روشهای شفابخشی مدرن ( ماساژ ، رژیم درمانی ، گیاهان ، پولاریتی تراپی ، کینزیولوژی ، شیا تسو ، طب سوزنی ، طب فشاری ، سنگ درمانی ، رنگ درمانی ، مراقبه ) در اصل شاخه هایی از فلسفه آیورودا می باشند .

مکمل‌های 100 درصد بهداشت عمومی که از گیاهان دارویی ساخته شده‌اند.

افرادی که نگرانی های روزانه از سلامتی و سلامتی دارند، اغلب در جستجوی آنلاین درمان‌های 100 درصد ایمن و موثر هستند.

بنابراین، برای فروش محصولات بهداشت عمومی باید شناخته شده ترین تامین کنندگان برای فروش آنلاین داروهای مورد نیاز برای کمبود آهن، کمبود کلسیم، ضعیف ایمنی، چاقی، استقامت عضلانی ضعیف، استخوان های ضعیف، آرتریت، بینایی ضعیف، رشد ناگهانی و بسیاری موارد دیگر را پیدا کنید.

افرادی که نگران سلامتی روزانه خود هستند

افرادی که دغدغه سلامتی روزانه سلامتی دارند، اغلب در جستجوی آنلاین درمان‌های 100 درصد ایمن و موثر هستند. یکی از شناخته‌شده ترین منابع تامین برای داروهای گیاهی و موثر مورد نیاز برای کمبود آهن، کمبود کلسیم، ضعف ایمنی، چاقی، استقامت عضلانی، استخوان‌های ضعیف، بینایی و موارد دیگر، فروش آنلاین است.

شما می‌توانید انواع مختلف مکمل‌های سلامتی طبیعی خود را در بستر یک وب‌سایت یا یک شبکه اجتماعی راه‌اندازی کنید. اگر پول کافی برای راه‌اندازی کسب‌وکار ندارید و می‌خواهید یک کسب‌وکار با سرمایه کم یا بدون سرمایه را شروع کنید، می‌توانید مکمل‌های گیاهی مناسب را تهیه کرده و اقدام به فروش آن‌ها در بستر اینترنت به صورت آنلاین کنید.

بازاریابی در اینستاگرام

کتاب الکترونیکی بازاریابی در اینستاگرام را از لینک زیر دریافت کنید.


خرید و دانلود کتاب

DropshipHerbalSupplements.com یک وب‌سایت از بهترین نمونه‌های موفق خارجی است که برنامه‌های Dropship محصولات گیاهی را ارائه می‌دهد. ثبت‌نام در این وب‌سایت رایگان است و می‌توانید کسب‌وکار با سرمایه کم و یا حتی بدون بدون سرمایه را راه‌اندازی کنید.